Príspevky

Príspevky

Farský tábor pre deti (denný)

Animátori pozývajú všetky deti od 5 do 12 rokov na Farský tábor pre deti. Denný tábor bude prebiehať od 4. do 8. júla v areáli ZŠ sv. Dominika Savia vo Zvolene. Informácie o prihlasovaní nájdete na plagáte.

x (1)_page-0001.jpg

Príspevky

Prečítajte si aj

Ľudové misie vo Zvolene
Aktuality

Ľudové misie vo Zvolene

24. júna 2022

Ľudové misie vo Farnosti Zvolen-mesto sa uskutočnia v dňoch 18. - 28. júna 2022 pod vedením pátrov redemptoristov. Pred samotným začiatkom misií bude na Námestí SNP vo Zvolene evanjelizačný program, ktorý bude viesť o. Jozef Mihok, CsSR - vo štvrtok a v piatok (16. - 17. júna).

Ponuky (nie len) pre mladých
Aktuality

Ponuky (nie len) pre mladých

24. júna 2022

Najmä mladým, ale i všetkým ostatným veriacim, dávame do pozornosti udalosti, ktoré budeme prežívať na diecéznej, celonárodnej a dokonca aj celosvetovej úrovni: Slovenskú národnú ďakovnú púť do Ríma, Prihlášky do kňazského seminára v Nitre, Rok sv. Františka Xaverského v Banskobystrickom biskupstve, Národné stretnutie mladých (T22) a Svetové dni mládeže (SDM).

Pobožnosť ku cti sv. Šarbela 22. 6.
Aktuality

Pobožnosť ku cti sv. Šarbela 22. 6.

19. júna 2022

V stredu 22. júna bude v Kostole sv. Alžbety vo Zvolene po večernej sv. omši (o 17:00 hod.) pobožnosť ku cti sv. Šarbela. Spojená bude s pomazaním olejom a prosbami za uzdravenie. Svoje KRÁTKE úmysly môžete napísať aj prostredníctvom online formuláru.